Το ψηφοδέλτιο του Αλέξη Σωτηρόπουλου


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΒΥΡΩΝΑ: ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞIOΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

1. ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛ ΣΑΓΙΕΝΤ, Ιδιωτικός υπάλληλος

2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ, Μηχανολόγος Μηχανικός

3. ΑΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ, Χειρούργος οδοντίατρος

4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Χειρούργος οφθαλμίατρος                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

5. ΒΙΔΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, Ιδιωτική υπάλληλος

6. ΓΑΤΟΥ-ΤΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ, Ιδιωτική υπάλληλος

7. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΞΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, Πρόεδρος Ινστιτούτου Διαχείρισης Ανθρωπογενών & Φυσικών Καταστροφών – Πολιτική Προστασία

8. ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΝΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Ιδιωτική υπάλληλος

9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΤΕΜΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, Υπάλληλος Υπουργείου Τουρισμού

10. ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, Υπάλληλος Υπουργείου Πολιτισμού

11. ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΩΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Μηχανικός Αυτοματισμού Marketing & Σύμβουλος Πωλήσεων

12. ΔΑΜΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ, Διευθύντρια 3ου Γυμνασίου Βύρωνα- Μηχανικός Η/Υ Συστημάτων

13. ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής

14. ΕΝΕΠΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΓΚΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Μουσικός-Τραγουδίστρια

15. ΖΑΡΜΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ, Αναπληρωτής Γραμματέας Δημοσίων Σχέσεων Π.Ε.Τ. ΟΤΕ

16. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Ιδιωτική υπάλληλος

17. ΚΑΖΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ, Δικηγόρος

18. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Ελεύθερος επαγγελματίας-υδραυλικός

19. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Υπάλληλος Εθνικής Τράπεζας

20. ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Μετεωρολόγος – Σμήναρχος Π.Α. ε.α.

21. ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Κοινωνική Λειτουργός

22. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Κοινωνιολόγος

23. ΚΛΕΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Οικονομολόγος

24. ΚΟΚΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Δικηγόρος

25. ΚΟΤΣΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Έμπορος

26. ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Υπάλληλος ΕΡΤ

27. ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ, Ιδιωτικός υπάλληλος

28. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ, Ηθοποιός - Σκηνοθέτης

29. ΜΑΪΚΑΝΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Ιδιωτική υπάλληλος

30. ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ, Βιολόγος-Περιβαλλοντολόγος

31. ΜΑΡΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Τεχνολόγων Τροφίμων – ιδιωτικός υπάλληλος

32. ΜΟΛΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Γεωπόνος – Υπάλληλος Υπουργείου Αγροτικής Ανάπτυξης

33. ΜΠΑΜΠΟΥΝΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, Δημόσιος υπάλληλος

34. ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Δικηγόρος

35. ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Ιδιωτική υπάλληλος

36. ΝΤΟΥΒΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ, Οικονομολόγος - Εκπαιδευτικός

37. ΝΤΥΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ, Υποδιευθύντρια 1ου Λυκείου Βύρωνα – Καθηγήτρια Πληροφορικής

38. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Ηλεκτρονικός Μηχανικός

39. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Δικηγόρος

40. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ, Ιδιωτικός υπάλληλος

41. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Συνταξιούχος ΤΕΒΕ

42. ΠΑΠΑΝΤΖΙΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ, Συνταξιούχος Υπουργείου Εθνικής Άμυνας

43. ΠΑΠΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ, Εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης

44. ΠΑΠΠΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υπάλληλος Υπουργείου Πολιτισμού

45. ΠΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Υπάλληλος Υπουργείου Ταμείου Παρακαταθηκών και Δανείων

46. ΠΡΑΝΤΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ, Ιδιωτική υπάλληλος

47. ΣΙΔΕΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, Νηπιαγωγός με ειδίκευση στην ειδική αγωγή

48. ΣΙΟΥΝΤΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, Οικονομολόγος

49. ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ, Συντονιστής ασφαλιστικών πρακτόρων

50. ΤΑΜΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Ιδιωτική υπάλληλος

51. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ, Σταθμάρχης ΟΣΥ

52. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ, Οικονομολόγος

53. ΤΣΑΚΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ, Ιδιωτικός υπάλληλος

54. ΤΣΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Τεχνικός Δικτύων Ιατρικών Αερίων & Οξυγόνου

55. ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, Αναλύτρια Πληροφοριακών Συστήματων

56. ΦΙΣΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ, Δομικός – Σχεδιάστρια – Interior Designer – Προγραμματίστρια – Αναλύτρια Η/Υ

57. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ, τέως αντιδήμαρχος

58. ΧΕΛΜΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Μηχανολόγος Μηχανικός ΕΜΠ

59. ΧΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ, Ιατρός Παθολόγος – Διευθύντρια ΕΣΥ Γ.Ν. Αθηνών «Γ. Γεννηματάς»

60. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ, Καθηγητής φιλόλογος

61. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Ιδιωτική υπάλληλος

62. ΨΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ, Ιδιωτική υπάλληλος

You are here: Οι γειτονιες μας ΒΥΡΩΝΑΣ Το ψηφοδέλτιο του Αλέξη Σωτηρόπουλου